• en
  • sl

Kontaktne osebe

Predsednica

Vesna Horžen
Združenje slovenskih splošnih knjižnic
vesna.horzen@zdruzenje-knjiznic.si
Tel.: 041 577 273

Upravni odbor

Roža Kek – podpredsednica ZSK
Mestna knjižnica Grosuplje
roza.kek@gro.sik.si
Tel.: 01 78 60 020

Patricija Breznikar
Knjižnica Josipa Vošnjaka Slovenska Bistrica
Patricija.breznikar@guest.arnes.si
Tel.: O2 805 51 03

Matjaž Eržen
Knjižnica Ivana Tavčarja Škofja Loka
matjaz.erzen@knjiznica-skofjaloka.si
Tel. 04 511 25 00

Simona Solina
Knjižnica Toneta Seliškarja Trbovlje
simona.solina@trb.sik.si
Tel.: 03 562 57 10

Marta Strahinić
Ljudska knjižnica Metlika
Marta.strahinic@guest.arnes.si
Tel.: 07 369 15 20

Irena Škvarč
Goriška knjižnica Franceta Bevka
Irena.skvarc@ng.sik.si
Tel.: 05 330 91 00

Nadzorni odbor

Božena Kolman Finžgar
Knjižnica A. T. Linharta Radovljica
bkolman.finzgar@rad.sik.si
Tel: 04 53 73 913

Urška Lobnikar Paunović
Valvasorjeva knjižnica Krško
urska@knjiznica-krsko.si
Tel.: 07 490 40 00

Dragica Turjak
Mariborska knjižnica
dragica.turjak@mb.sik.si
Tel: 02 23 52 100

Častno razsodišče

Matjaž Neudauer – predsednik
Knjižnica Ivana Potrča Ptuj
matjaz.neudauer@knjiznica-ptuj.si
Tel: 02 77 14 800

Anita Šiško – namestnica predsednika
Knjižnica Sevnica
Anita.sisko@knjiznica-sevnica.si
Tel.: 07 814 10 34

Marina Hrs
Mestna knjižnica Izola
Marina.hrs@guest.arnes.si 
Tel.: 05 663 12 85

Namestniki članov častnega razsodišča

Marinka Kenk Tomazin
Knjižnica Toneta Pretnarja Tržič
Marinka.kenk-tomazin@guest.arnes.si
Tel.: 04 592 38 81

Irena Oder
Koroška osrednja knjižnica dr. Franca Sušnika Ravne
Irena.oder@rav.sik.si
Tel.: 02 870 54 24

Magdalena Svetina Terčon
Kosovelova knjižnica Sežana
Magdalena.svetina-tercon@guest.arnes.si
Tel.: 05 731 00 31