• en
  • sl

Contact persons

President

Vesna Horžen
Združenje slovenskih splošnih knjižnic
vesna.horzen@zdruzenje-knjiznic.si
Tel.: 041 577 273

Management Board

Matjaž Eržen
Knjižnica Ivana Tavčarja Škofja Loka
matjaz.erzen@knjiznica-skofjaloka.si
Tel.: 04/511 25 00

Jelka Gazvoda
Mestna knjižnica Ljubljana
jelka.gazvoda@mklj.si
Tel.: 01 600 13 30

Roža Kek
Mestna knjižnica Grosuplje
roza.kek@gro.sik.si
Tel.: 01 78 60 020

Urška Lobnikar Paunović
Valvazorjeva knjižnica krško
urska@knjiznica-krsko.si
Tel.: 07 490 40 00

Breda Podbrežnik Vukmir
Matična knjižnica Kamnik
breda.podbreznik@kam.sik.si
Tel.: 01 83 12 597

Jolanda Železnik
Medobčinska splošna knjižnica Žalec
jolanda@zal.sik.si
Tel.: 03  712 12 52

Supervisory Committee

Tatjana Gornik Baraga
Knjižnica Bena Zupančiča Postojna
tatjana.gb@po.sik.si
Tel: 05 72 64 520

Božena Kolman Finžgar
Knjižnica A. T. Linharta Radovljica
bkolman.finzgar@rad.sik.si
Tel: 04 53 73 913

Dragica Turjak
Mariborska knjižnica
dragica.turjak@mb.sik.si
Tel: 02 23 52 100

The Honorary Arbitration

Claudia Jerina Mestnik
Knjižnica Mirana Jarca Novo mesto
claudia.jerina@nm.sik.si
Tel: 07 39 34 674

Matjaž Neudauer
Knjižnica Ivana Potrča Ptuj
matjaz.neudauer@knjiznica-ptuj.si
Tel.: 02 771 48 00

Tatjana Oset
Knjižnica Šentjur
tatjana.oset@sen.sik.si
Tel.: 03 746 37 42

Deputy members of the Honorary Arbitration Committee

Jasna Horvat
Pokrajinska in študijska knjižnica Murska Sobota
jasna.horvat@ms.sik.si
Tel.: 02 530 81 10

Suzana Potočnik
Cankarjeva knjižnica Vrhnika
suzana.potocnik@ckv.si
Tel: 01 75 53 844

Simona Solina
Knjižnica Toneta Seliškarja Trbovlje
simona.solina@trb.sik.si
Tel.: 03 562 57 10